• In English
 • 1 червня Геннадій Зубко разом з європейськими партнерами візьме участь у плогінгу #МояЧистаГромада
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 30 травня 2019

  01
  червня
  субота
  с. Велика Димерка, Броварський район, Київська область

  1 червня 2019 року Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко разом з європейськими партнерами візьме участь у плогінгу #МояЧистаГромада, що проходитиме у Великодимерській об’єднаній територіальній громаді.

  Захід відбудеться з 11:00 до 15:00 за адресою: с. Велика Димерка, Броварський район, Київська область.

  У плогінгу візьмуть участь представники посольств іноземних держав та міжнародних організацій, які активно підтримують реформу децентралізації в Україні, місцеві мешканці та працівники Мінрегіону.

  Акредитація ЗМІ за телефоном: 098 6480438 (Ганна), електронна пошта ganna.mamalyga@giz.de.

  Для зацікавлених ЗМІ буде організовано трансфер до с. Велика Димерка і у зворотному напрямку: збір 1 червня о 9:00 біля будинку Національної філармонії (Європейська площа), м. Київ.

  Довідково

  Плогінг – це шведське слово, яке стало тенденцією в усьому світі. Воно означає поєднання бігу та одночасне збирання сміття. День плогінгу #МояЧистаГромада має на меті сприяти підвищенню обізнаності громадян щодо чистого громадського простору, екологічно чистого поводження з відходами, а також зробити здоровий спосіб життя частиною повсякдення.

  Захід організовано Програмою «U-LEAD з Європою» у співпраці з громадською організацією «Україна Без Сміття» та Мінрегіоном на підтримку залучення громадян до розвитку об’єднаних територіальних громад.