• In English
 • Оголошення про третій відкритий конкурс на зайняття посад членів національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

  Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 8 Закону України «Про Національну Комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та свого рішення (Протокол № 13 від 24 березня 2023 р.) оголошує відкритий конкурс на зайняття однієї посади члена НКРЕКП.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, що визначені Порядком та умовами проведення відкритого конкурсного відбору на зайняття посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які розміщені на веб-сайті Кабінету Міністрів України (www.kmu.gov.ua).

  Прийом документів здійснюється з 27 березня 2023 р. по 8 травня 2023 р. включно.

  Документи, оформлені відповідно до розділу 3.2. Порядку та умов проведення відкритого конкурсного відбору на зайняття посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відправляються поштою.

  При подачі документів поштою: документи відправляються не пізніше 3 травня 2023 року, до них додається опис вкладення із відповідною відміткою пошти.

  Документи, відправлені поштою пізніше 3 травня 2023 року, приймаються лише у випадку, якщо вони надійшли до Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП до 8 травня 2023 року включно.

  Документи надсилати на поштову адресу Секретаріату Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2).

  Конверт із пакетом документів має містити позначку (в лівому верхньому куті): «НА КОНКУРС НА ПОСАДУ ЧЛЕНА НКРЕКП».

  Контактна особа – Лепесій Владислав Юрійович
  (тел.: (044) 256-66-78).