• In English
 • Оголошення про другий відкритий конкурс на зайняття посади члена національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

  Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 8 Закону України “Про Національну Комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послугˮ, Розділу II. “Прикінцеві та перехідні положенняˮ Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення конституційних принципів у сферах енергетики та комунальних послугˮ та свого рішення (Протокол № 7 від 31 березня 2021 р.) оголошує відкритий конкурс на зайняття однієї посади члена НКРЕКП.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, що визначені Порядком та умовами проведення відкритого конкурсного відбору на зайняття посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які розміщені на веб-сайті  Кабінету Міністрів України (https://www.kmu.gov.ua/).

  Прийом документів здійснюється з 1 квітня по 17 травня 2021 р. включно.

  Документи, оформлені відповідно до розділу 3.2. Порядку та умов проведення відкритого конкурсного відбору на зайняття посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відправляються поштою або подаються особисто.

  У разі подачі документів поштою: документи відправляються не пізніше 13 травня 2021 року, до них додається опис вкладення із відповідною відміткою пошти.

  Документи, відправлені поштою пізніше 13 травня 2021 року, приймаються лише у випадку, якщо вони надійшли до Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП до 17 травня  2021 року включно.

  При подачі документів особисто: документи подаються до 17 травня 2021 року включно. До них додається опис вкладення, завірений особистим підписом відправника.

  Документи приймаються за адресою Секретаріату Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2, 6 під’їзд, поштова скринька Секретаріату Кабінету Міністрів України).

  Прийом документів здійснюється в робочі дні:

  понеділок — четвер: 9:00 — 13:00, 13:45 — 17:00,

  п’ятниця: 9:00 — 13:00, 13:45 — 15:45.

  Конверт із пакетом документів має містити позначку (в лівому верхньому куті): «НА КОНКУРС НА ПОСАДУ ЧЛЕНА НКРЕКП».

  Контактна особа — Лепесій Владислав Юрійович
  (тел.: (044) 256-66-78).

  ______________