• In English
 • Конкурс на зайняття вакантної посади директора Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів, 29.12.2016

  Оголошення про конкурс
  на зайняття вакантної посади директора Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів

  Секретаріат Кабінету Міністрів оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату.

  Громадяни України, які відповідно до законодавства не мають обмежень щодо вступу на державну службу та виявили бажання взяти участь у конкурсі, надсилають необхідні документи за адресою: 01008, Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2, Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів (з позначкою “на конкурс”).

  За результатами конкурсу на зайняття вакантної посади директора Урядового офісу з питаньєвропейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, оголошеногоСекретаріатом 29 грудня 2016 р., конкурсною комісією Секретаріату Кабінету Міністрів переможцемвизначено Стефанішину Ольгу Віталіївну.

  Документи

  1. Умови проведення конкурсу
  2. Декларація
  3. Зразок заяви (пристосування)
  4. Зразок заяви на конкурс
  5. Зразок заяви на люстрацію
  6. Особова картка держслужбовця
  7. Порядок проведення конкурсу - постанова КМУ № 246 від 25.03.2016 р