• In English
 • Конкурс на зайняття вакантних посад в окремих структурних підрозділах Секретаріату Кабінету Міністрів України, 11.08.2017

  Оголошення про конкурс
  на зайняття вакантних посад в окремих структурних підрозділах Секретаріату Кабінету Міністрів України

  Секретаріат Кабінету Міністрів України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад в окремих структурних підрозділах Секретаріату:

  • заступника начальника Управління з питань технічного регулювання та промисловості, завідуючого відділом з питань технічного регулювання, промисловості, оборонно-промислового комплексу та експортного контролю Департаменту з питань інфраструктури та технічного регулювання;
  • головного спеціаліста сектору моніторингу забезпечення доступу до публічної інформації Управління забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю.

  Громадяни України, які відповідно до законодавства не мають обмежень щодо вступу на державну службу та виявили бажання взяти участь у конкурсі, надсилають необхідні документи за адресою: 01008, Київ-8, вул. М. Грушевського, 12/2, Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів (з позначкою “на конкурс”).

  Документи

  1. Результати
  2. Умови заступник начальна управління
  3. Умови головний спеціалст
  4. Зразок заяви на конкурс
  5. Зразок заяви на люстрацію
  6. Зразок заяви пристосування
  7. Особова картка держслужбовця
  8. Порядок проведення конкурсу: постанова КМУ № 246 від 25.03.2016