• In English
 • Конкурс з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  Порядок оцінювання професійних знань та якостей кандидатів на призначення на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів шляхом проведення тестування

  1. Оцінювання професійних знань та якостей шляхом проведення тестування є другим етапом відбору кандидатів на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі – Національне агентство).
  2. Участь у тестуванні беруть особи, які подали документи для участі у конкурсному відборі Голови Національного агентства і чиї документи визнано такими, що відповідають вимогам Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів” (далі – Закон).
  3. Оцінювання професійних знань та якостей шляхом проведення тестування передбачає вирішення тестових завдань за такими напрямками:
  4. Цей порядок та запитання, що використовуватимуться під час тестування, затверджуються Конкурсною комісією та оприлюднюються для загального доступу на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України не пізніше, ніж за сім днів до тестування.
  5. Оцінювання професійних знань та якостей шляхом проведення тестування відбуватиметься 5 вересня 2016 року у приміщенні Національного антикорупційного бюро України за адресою: місто Київ, вул. Василя Сурикова, 3.
  6. Для проходження тестування кандидатам рекомендовано з’явитися за зазначеною вище адресою не пізніше 9 години 30 хвилин. Кандидат допускається до приміщення, де проходитиме тестування, за наявності паспорта. Реєстрацію кандидатів для проходження тестування здійснює секретар конкурсної комісії.
  7. Тестування розпочинається о 10 годині та завершується об 11 годині 30 хвилин.
  8. Правильна відповідь на кожне запитання оцінюється в один бал. До наступного етапу відбору допускаються кандидати, які набрали не менше 50 балів.
  9. Під час проходження тестування кандидатам заборонено користуватися будь-якими допоміжними засобами та спілкуватися з іншими кандидатами.
  10. В день тестування конкурсна комісія оприлюднює на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України результати проведення оцінювання професійних якостей у формі тестування та інформацію про кандидатів, які були відібрані за результатами проведення оцінювання шляхом тестування, для проходження співбесіди з конкурсною комісією.

  Порядок проведення співбесіди з відібраними кандидатами на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  1. Співбесіда з відібраними кандидатами з питань, пов’язаних із професійними досвідом, знаннями, якостями кандидата та його можливою майбутньою діяльністю на посаді Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі – Національне агентство) є третім, завершальним етапом відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства.
  2. Метою проведення співбесід є обговорення із кандидатом питань, пов’язаних із професійним досвідом, знаннями, якостями кандидата та його можливою майбутньою діяльністю на посаді Голови Національного агентства.
  3. Для співбесіди запрошуються кандидати, які були відібрані Конкурсною комісією за результатами проведення оцінювання професійних знань та якостей шляхом тестування.
  4. Конкурсна комісія проводить співбесіди з кандидатами після отримання результатів спеціальної перевірки, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", і перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади".
  5. Співбесіда з кандидатами проводиться на засіданні Конкурсної комісії.
  6. Конкурсна комісія проводить співбесіди з кожним кандидатом окремо. Кандидати проходять співбесіду за алфавітом. Для проведення співбесіди з одним кандидатом Конкурсна комісія резервує 45 хвилин.
  7. Цей порядок та орієнтовний графік проходження співбесід оприлюднюються для загального доступу на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України не пізніше, ніж за сім днів до дати проходження співбесід.
  8. На початку співбесіди кожен кандидат має можливість зробити презентацію свого професійного досвіду, знань та якостей, а також бачення своєї можливої майбутньої діяльності на посаді Голови Національного агентства. Час такої презентації – до 25 хвилин.
  9. Після можливої презентації кандидата Конкурсна комісія ставить запитання кандидату для з’ясування окремих аспектів його професійного досвіду, знань та якостей, а також його бачення можливої майбутньої діяльності на посаді Голови Національного агентства.
  10. У разі необхідності Конкурсна комісія може прийняти рішення про проведення додаткової співбесіди з одним чи з кількома кандидатами.
  11. Співбесіди проходитимуть у приміщенні Кабінету Міністрів України за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, під’їзд 6. Кандидатам рекомендовано з’явитися за зазначеною адресою не пізніше, ніж за 45 хвилин до початку співбесіди. Кандидат допускається до приміщення, де проходитиме тестування, за наявності паспорта. Реєстрацію кандидатів для проходження тестування здійснює секретар конкурсної комісії.

  04.06.16 Оголошення про проведення конкурсного відбору Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів 

  08.08.16 Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  19.08.16 Засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів через відсутність кворуму перенесено з 19 серпня на 22 серпня

  22.08.16 Відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  5.09.16 Відбулося оцінювання професійних знань кандидата на посаду Голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  12.09.16 Відбулося чергове засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  29.09.16 Затверджено перелік претендентів, які допущені до наступного туру співбесід, на посаду Голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  Нормативні акти

  Закон України від 10 листопада 2015 року № 772-VIII «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

  Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 104 «Про утворення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від   корупційних та інших злочинів».

  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 р. № 244-р «Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»

  Відомості про кандидатів

  Відомості оприлюднено відповідно до рішення конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (протокол № 4 від 8 серпня 2016 р.).

  Бірюк Дмитро Миколайович
  Буряк Ігор Валерійович
  Бусол Олена Юріївна
  Гета Олександр Станіславович
  Грабар Микола Федорович
  Дяченко Олексій Миколайович
  Людкевич Станіслав Генріхович
  Марюхна Юлія Іванівна
  Ніжинська Ірина Сергіївна
  Пікузо Володимир Валентинович
  Реун Андрій Миколайович
  Скаліцький Юрій Олегович
  Соболевський Ігор Валентинович
  Сологуб Володимир Богданович
  Солодун Олег Вікторович
  Усатий Григорій Олександрович
  Янчук Антон Володимирович

  Документи

  Регламент конкурсної комісії
  Регламент конкурсної комісії зі змінами від 22.08.2016 відповідно до протоколу №6
  Протокол № 1
  Протокол № 2
  Протокол № 3
  Протокол № 4
  Протокол № 5
  Протокол № 6
  Протокол № 7
  Протокол № 8
  Протокол № 9
  Протокол № 10