• In English
 • Оголошення про проведення тестування на знання законодавства та на вербально-логічне мислення для кандидатів на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України


  Тестування на знання законодавства (загального та спеціального) та тестування на вербально-логічне мислення (абстрактно-логічного та вербального) для кандидатів на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України відбудеться:

  6 серпня 2021 р. за адресою: Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби, м. Київ, вул. Прорізна, 15, ІІ поверх (вхід зі сторони арки з двору).

  З собою обов’язково мати: паспорт, ручку.

  Обов’язково бути в масці!

  Тестування розпочнеться о 9 годині.

  Тривалість проходження тестування:             

  • на знання загального законодавства – 40 хвилин;
  • на знання спеціального законодавства – 30 хвилин;
  • на  абстрактно-логічне мислення – 25 хвилин;
  • на вербальне мислення – 25 хвилин.


  Прохання прибути на тестування не пізніше ніж за 15 хвилин до його початку для забезпечення проведення температурного скринінгу.

  Забороняється приносити диктофони, фото- та відеоапаратуру, планшети, ноутбуки тощо.

  Відповідно до п. 8.7 Регламенту роботи комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України, затвердженого протоколом № 3 засідання конкурсної комісії від 29 липня 2021 р., під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися не призначеними для тестування електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками тощо, а також спілкуватися між собою. У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він попереджається про можливість відсторонення від подальшої участі в ньому, а в разі повторного порушення відсторонюється від подальшої участі в тестуванні, про що складається відповідний акт.

   

  ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

  Особи, які без поважних причин не з’явилися на тестування, надалі до проходження тестування не допускаються. Конкурсна комісія за обґрунтованим зверненням кандидата щодо неможливості явки на тестування чи поважності причини його неявки і за умови їх документального підтвердження може прийняти рішення про надання кандидату додаткової можливості для проходження тестування.

  Кожен кандидат під час проходження тестування на знання законодавства має відповісти на:


  40 питань з блоку питань на знання загального законодавства. Шкала оцінювання правильних відповідей:

  - від 36 до 40, - кандидат отримує 2 бали;

  - від 32 до 35, - кандидат отримує 1 бал;

  - до 31 включно, - кандидат отримує 0 балів.

  30 питань з блоку питань на знання спеціального законодавства. Шкала оцінювання правильних відповідей:

  - від 23 до 30 - кандидат отримує 2 бали;

  - від 17 до 22 - кандидат отримує 1 бал;

  - до 16 включно - кандидат отримує 0 балів.

  До наступного етапу конкурсу (тестових завдань на вербально-логічне мислення) допускається кандидат, який за результатами двох блоків тестування набрав 2 бали.

  У разі одержання 0 балів при проходженні будь-якого блоку завдань, такий кандидат не допускається до подальшої участі у конкурсі.

  Кожен кандидат, допущений до проходження тестування на вербально-логічне мислення має розв’язати:

  30 питань з блоку на абстрактно-логічне мислення. Шкала оцінювання правильних відповідей:

  - від 19 до 30 - кандидат отримує 2 бали;

  - від 11 до 18 - кандидат отримує 1 бал;

  - до 10 включно - кандидат отримує 0 балів.

  30 питань з блоку на вербальне мислення. Шкала оцінювання правильних відповідей:

  - від 21 до 30 - кандидат отримує 2 бали;

  - від 14 до 20 - кандидат отримує 1 бал;

  - до 13 включно - кандидат отримує 0 балів.

  У разі одержання 0 балів при проходженні будь-якого блоку завдань, такий кандидат не допускається до подальшої участі у конкурсі.


  Регламентом роботи комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України, затвердженим протоколом № 3 засідання конкурсної комісії від 29 липня 2021 р., не передбачено можливість використання попередніх результатів тестування кандидатів (одержаних за результатами участі в інших конкурсах на посади категорії «А»).