• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 березня 2021 р. № 233-р
  Київ
  Про визначення державного підприємства “Українські спеціальні системи” централізованою закупівельною організацією

  1. Визначити державне підприємство “Українські спеціальні системи” централізованою закупівельною організацією.

  Зазначена централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів і послуг (крім поточного ремонту) в інтересах замовників згідно із Законом України “Про публічні закупівлі”.

  2. Винагорода централізованій закупівельній організації, зазначеній у пункті 1 цього розпорядження, за організацію та проведення тендеру та закупівлі за рамковою угодою товарів і послуг, крім товарів, закупівля яких через централізовану закупівельну організацію є обов’язковою, згідно з додатком 1, здійснюється замовником у розмірі, що становить:

  3 відсотки суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення конкурентної процедури закупівлі, становить не більш як 10 млн. гривень;

  2 відсотки суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення конкурентної процедури закупівлі, становить не більш як 50 млн. гривень;

  1 відсоток суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення конкурентної процедури закупівлі, становить не більш як 100 млн. гривень;

  0,5 відсотка суми договору, якщо очікувана вартість закупівлі, зазначена в оголошенні про проведення конкурентної процедури закупівлі, становить більш як 100 млн. гривень.

  3. Для замовників згідно з додатком 2 централізована закупівельна організація проводить тендери та закупівлі за рамковими угодами товарів згідно з додатком 1 за рахунок коштів державного бюджету, крім випадку, коли ці товари замовник закуповує із застосуванням переговорної процедури закупівлі.

  4. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації за рахунок коштів державного бюджету забезпечити щорічне фінансування видатків державного підприємства “Українські спеціальні системи” на організацію та проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами товарів, закупівля яких через централізовану закупівельну організацію є обов’язковою.

  5. У додатку 4 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 р. № 846 “Про визначення державної установи “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 77, ст. 2660; 2020 р., № 5, ст. 248) виключити такі позиції:

  “30210000-4

  Машини для обробки даних (апаратна частина)

  30230000-0

  Комп’ютерне обладнання”;

  “48760000-3

  Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів”.


          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67