• In English
  • Кабінет Міністрів України
    Розпорядження
    від 02 липня 2020 р. № 811-р
    Київ
    Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року

    1. З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла у червні 2020 року на територіях Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей, виділити з резервного фонду державного бюджету 754 млн. гривень для здійснення першочергових (невідкладних) заходів, у тому числі для:

    Закарпатської облдержадміністрації — 30 млн. гривень;

    Івано-Франківської облдержадміністрації — 480 млн.  гривень;

    Львівської облдержадміністрації — 10 млн. гривень;

    Чернівецької облдержадміністрації — 30 млн. гривень;

    Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів — 122 млн. гривень (для Державного агентства водних ресурсів — 92 млн. гривень та Державного агентства лісових ресурсів — 30 млн. гривень);

    Міністерства внутрішніх справ — 82 млн. гривень (для Державної служби з надзвичайних ситуацій — 41 млн. гривень; для  Національної гвардії — 22 млн. гривень; для Національної поліції — 19 млн. гривень).

    Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

    2. Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям за рахунок виділених коштів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, забезпечити виплату матеріальної грошової допомоги  сім’ям загиблих у розмірі 200 тис. гривень на кожного загиблого члена сім’ї та матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню для забезпечення належних умов проживання в таких розмірах:

    власникам житлових будинків, які повністю зруйновані, — 300 тис. гривень на сім’ю;

    сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, — 50 тис. гривень на сім’ю;

    сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені, — 20 тис. гривень на сім’ю.

    3. Розпорядники (одержувачі) коштів резервного фонду державного бюджету, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, можуть передбачати у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг попередню оплату для здійснення невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у розмірі до 50 відсотків їх вартості на строк не більше трьох місяців.

    4. Державній казначейській службі, її територіальним органам (а у разі відсутності — місцевим фінансовим органам) 3 липня 2020 р. перерахувати кошти з резервного фонду державного бюджету, передбачені пунктом 1 цього розпорядження, без переліку невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

    5. Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерству внутрішніх справ, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям:

    протягом 14 днів з дати перерахування коштів затвердити орієнтовний перелік невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подати його до Державної казначейської служби, її територіального органу (а у разі відсутності — місцевого фінансового органу);

    подати до 25 грудня 2020 р. Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

    6. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 р. № 777 “Питання виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року”.

    7. Це розпорядження набирає чинності з 3 липня 2020 року.

            Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

    Інд. 75