• In English
 • Уряд затвердження Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів – розподілювачів теплової енергії.

  Створено умови для кожного споживача у будинку щодо вибору оптимального способу забезпечення розподільного обліку споживання послуг з опалення у належному йому приміщенні.

  Порядком дозволено у будинках з вертикальною схемою системи централізованого опалення, де немає можливості встановлення індивідуальних теплових лічильників, встановлювати прилади-розподілювачі теплової енергії на радіаторах опалення для подальшого їх використання. 

  Це своєю чергою надасть можливість заощаджувати споживання тепла і платити виключно за власним лічильником.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 жовтня 2018 р. № 829
  Київ
  Про затвердження Порядку визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії

  Відповідно до частини сьомої статті 4 Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Затвердити Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37