• In English
 • Музей історії урядів України

  У Будинку Уряду діє Музей історії урядів України. Експозиція Музею ілюструє про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів.
  У залах представлені оригінальні матеріали, пов’язані з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема, документи, нагороди, фотознімки, відтворений інтер’єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР.

  Відвідувачі Музею можуть ознайомитися з технічними засобами, які використовувалися співробітниками урядового апарату в різні роки; експозицією подарунків, одержаних керівниками та членами урядів України від представників делегацій та високих посадових осіб інших країн, яка систематично поповнюється.

  Відвідування Музею історії урядів України є частиною маршруту проведення екскурсій
  у Будинку Уряду.

  Члени екскурсійних груп також мають можливість відвідати внутрішній сквер Будинку Уряду, пройтися алеями скверу та ознайомитися з елементами садово-паркового мистецтва.

  Екскурсії проводяться для організованих груп представників громадських об’єднань, учнів старших класів загальноосвітніх закладів, студентів вищих навчальних закладів, працівників установ та організацій за попередньою домовленістю (екскурсійна група складає не більше 25 осіб).

  Для організації оглядової екскурсії до Будинку Уряду необхідно погодити з Секретаріатом Кабінету Міністрів України дату та час проведення екскурсії в телефонному режимі (044) 256-79-41, 256-75-64. Після цього замовник готує лист на ім’я Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  У листі, надрукованому на офіційному бланку чи завіреному печаткою, має бути вказано домовлену дату проведення екскурсії та час її початку, додано складений в алфавітному порядку список учасників екскурсії із зазначенням числа, місяця і року народження та громадянства кожної особи. Необхідно також вказати відповідальну за організацію екскурсії особу та її контактний телефон.

  Листа слід надіслати за адресою: вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008.

  Екскурсії проводяться на безоплатній основі.

  Допуск відвідувачів до Будинку Уряду здійснюється за паспортами громадян України, для молоді до 16 років – за учнівськими (студентськими) квитками.

  Віртуальна екскурсія Будинком Уряду в режимі 3D-туру

  Мала зала засідань Уряду

  Музей історії урядів