• In English
 • Музей історії урядів України

  У Будинку Уряду діє Музей історії урядів України. Експозиція ілюструє діяльність тих органів виконавчої влади, що діяли на території України від 1917 року до наших днів. Тут представлені оригінальні матеріали, пов‘язані з діяльністю колишніх керівників: документи, нагороди, фотографії, відтворено інтер‘єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР.

  Відвідувачі можуть ознайомитися з технічними засобами, якими користувалися співробітники урядового апарату. Постійно поповнюється експозиція подарунків державі, отриманих через керівників та членів урядів.

  Відвідування цього Музею – частина маршруту екскурсій до Будинку Уряду.

  Екскурсії проводять для організованих груп представників громадських об’єднань, учнів загальноосвітніх закладів, студентів вищих навчальних закладів, працівників установ та організацій за попередньою домовленістю. Група має налічувати не більше 25 осіб.

  Для організації оглядової екскурсії до Будинку Уряду необхідно надіслати листа до Секретаріату Кабінету Міністрів України за адресою: вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008.

  У листі, надрукованому на офіційному бланку чи завіреному печаткою, має бути зазначена орієнтовна дата проведення екскурсії (крім вихідних і святкових днів), час її початку, кількість учасників, відповідальна за організацію екскурсії особа та її номер телефону. До листа слід додати попередній список учасників.

  Екскурсії проводять безкоштовно.

  Відвідувачі допускаються до Будинку Уряду за паспортами громадян України, молодь до 16 років – за учнівськими (студентськими) квитками.

  Телефон для довідок: (044) 256-79-41.

  Віртуальна екскурсія Будинком Уряду в режимі 3D-туру

  Мала зала засідань Уряду

  Музей історії урядів