Землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць

Опис послуги

Витяг з кадастру – це документ, що підтверджує внесення даних земельної ділянки до державного земельного кадастру.

На отримання витягу з Державного земельного кадастру про межі державного кордону, землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць (та за їх межами в межах державного кордону) мають право органи державної влади, органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень.

Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі.

Замовити витяг

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис, BankID

Як отримати послугу?

Подати заяву на отримання витягу з Державного земельного кадастру про межі державного кордону, землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць через портал електронних сервісів Держгеокадастру.

В розділі “Історія замовлених відомостей з Державного земельного кадастру” доступна інформація щодо надісланих запитів, зокрема статус запиту (знаходиться в обробці або вже опрацьовано державним кадастровим реєстратором). Також доступні функції "Переглянути заяву" та "Повторно сформувати заяву".

Строки надання послуги

Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви заявнику надається витяг з  Державного земельного кадастру або вмотивована відмова в його наданні.

Вартість послуги

З 01.01.2018 року по 31.12.2018 року – 105,72  грн.

Результат послуги

Витяг з Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру

Відповідальний орган

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, органи місцевого самоврядування

Нормативна база

Закон України "Про Державний земельний кадастр"

Постанова Кабінету Міністрів України від від 17.10.2012 № 1051 "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру"