Викопіювання кадастрової карти (плану) з Державного земельного кадастру

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

Опис послуги

Витяг з кадастру – це документ, що підтверджує внесення даних земельної ділянки до державного земельного кадастру.

У разі необхідності отримання додаткової до витягу з Державного земельного кадастру графічної інформації про об'єкт Державного земельного кадастру замовник може отримати викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) про такий об'єкт.

Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі.

Замовити витяг

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис, BankID

Як отримати послугу?

Подати заяву на викопіювання кадастрової карти (плану) з Державного земельного кадастру через портал електронних сервісів Держгеокадастру.

В розділі “Історія замовлених відомостей з Державного земельного кадастру” доступна інформація щодо надісланих запитів, зокрема статус запиту (знаходиться в обробці або вже опрацьовано державним кадастровим реєстратором). Також доступні функції "Переглянути заяву" та "Повторно сформувати заяву".

Строки надання послуги

Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви заявнику надається витяг з  Державного земельного кадастру або вмотивована відмова в його наданні.

Вартість послуги

Платна - 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. з 1 січня 2018 року — 52, 86 грн, з 1 липня 2018 року — 55,23 грн, з 1 грудня 2018 року — 57,63 грн без урахування комісії банку.

Результат послуги

Викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру.

Відповідальний орган

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, органи місцевого самоврядування

Нормативна база

Закон України "Про Державний земельний кадастр"

Постанова Кабінету Міністрів України від від 17.10.2012 № 1051 "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру"