Ліцензія на надання фінансових послуг

Видача ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

Опис послуги

Фінансові компанії, ломбарди та юридичні особи - лізингодавці повинні мають право надавати фінансові послуги (укладати договори про надання таких послуг) виключно на підставі відповідних ліцензій.

Ліцензійні умови застосовуються до всіх без виключення суб’єктів господарювання, які провадять діяльність з надання послуг з фінансового лізингу, надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, надання гарантій та поручительств, послуг факторингу та довірчого управління фінансовими активами, в тому числі й до тих, які внесені до 10 грудня 2016 року до Державного реєстру фінансових установ або реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

Оформити ліцензію онлайн

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

Як отримати послугу? 

Подати електронну заяву особисто через Єдиний державний портал адміністративних послуг

Строки надання послуги

3 робочі днів з дня одержання заяви

Вартість послуг

Разова плата в розмірі 1 прожиткового мінімуму

Результат послуги

Ліцензія на провадження господарської діяльності відповідно до обраного напряму

Відповідальний орган

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)

Нормативна база

Постанова Кабінету Міністрів від 07.12.2016 р. № 913 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)”