• In English
 • Законодавство щодо доступу до публічної інформації

  Конституція України

  Закон України «Про інформацію»

  Закон України «Про доступ до публічної інформації»

  Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» 

  Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» 

  Закон України «Про телебачення і радіомовлення»

  Закон України «Про авторське право і суміжні права»

  Закон України «Про інформаційні агентства»

  Закон України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»

  Закон України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів»

  Указ Президента України від 5 травня 2011 р. № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

  Указ Президента від 5 травня 2011 р. № 548/2011 «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України»

  Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»

  Наказ Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України від 14 червня 2011 р. № 73 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України»

  Наказ Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2012 р. № 23 «Про затвердження переліку видів інформації, розпорядником якої є Секретаріат Кабінету Міністрів України»

  Постанова Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 938 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації»

  Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що їх надають за запитом на інформацію»

  Наказ першого заступника Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2011 р. № 91 «Про відшкодування витрат на копіювання або друк копій документів, що їх надають за запитом на інформацію»

  Постанова Кабінету Міністрів від 21 листопада 2011 р. N 1277 «Питання системи обліку публічної інформації»

  Постанова Кабінету Міністрів від 4 січня 2002 р. № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади»

  Постанова Кабінету Міністрів від 21 листопада 2011 р. № 1330 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 р. № 3»

  Постанова Кабінету Міністрів від 11 січня 2012 р. № 16 «Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента»