• In English
 • Урядом прийнято рішення щодо збільшення у 2017 році обсягу джерел фінансування державного бюджету у зв’язку із зменшенням його за іншими джерелами фінансування.

  Розпорядження ухвалено з метою фінансування державного бюджету, оскільки, у зв’язку з відсутністю попиту на об’єкти державної власності, що підлягали приватизації у 2017 році, недовиконання планових показників по надходженню коштів від приватизації державного майна може скласти близько 13725 млн. гривень.

  Нагадаємо, що Бюджетним кодексом передбачено дозвіл Кабінету Міністрів збільшувати обсяг джерел фінансування державного бюджету певного типу у разі його зменшення за іншими джерелами з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2017 р. № 921-р
  Київ
  Про збільшення у 2017 році обсягу джерел фінансування державного бюджету у зв’язку із зменшенням його за іншими джерелами фінансування

  1. Відповідно до частини четвертої статті 15 Бюджетного кодексу України збільшити обсяг джерел фінансування загального фонду державного бюджету, встановлений Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” за кодом класифікації фінансування бюджету 401000 “Запозичення” на суму 13 725 000 тис. гривень у зв’язку із зменшенням обсягу джерел фінансування державного бюджету за кодом класифікації фінансування бюджету 500000 “Надходження від приватизації державного майна” з дотриманням граничного обсягу річного дефіциту державного бюджету.

  2. Міністерству фінансів забезпечити:

  1) погодження збільшення обсягу джерел фінансування державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                                                                    В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67