• In English
 • Уряд збільшив статутний капітал АТ “Ощадбанк. Рішення прийнято за пропозицією Національного банку України та рекомендацій і пропозицій Експертно-аналітичної ради з питань участі держави у статутному капіталі банку.

   Так, статутний капітал банку збільшено на 5,75 млрд. гривень шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики в обмін на акції банку. Це забезпечить подальше стабільне функціонування та розвиток державного банку, що є запорукою захисту прав його вкладників та інших кредиторів банку.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1039
  Київ
  Про збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” та внесення змін до його Статуту

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Збільшити статутний капітал публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” на суму 5750120000 гривень шляхом випуску 4957 додаткових акцій існуючої номінальної вартості із збереженням у власності держави 100 відсотків таких акцій.

  2. Уповноважити правління публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” на прийняття рішення про приватне розміщення акцій банку відповідно до цієї постанови, затвердження результатів укладення договорів з першими власниками у процесі приватного розміщення акцій, результатів приватного розміщення акцій та звіту про результати приватного розміщення акцій.

  3. Внести до Статуту публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2003 р. № 261 “Деякі питання діяльності публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 9, ст. 399; 2011 р., № 36, ст. 1485; 2017 р., № 23, ст. 657), зміни, виклавши його в редакції, що додається.

  4. Міністерству фінансів для забезпечення виконання цієї постанови здійснити випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі 5750120000 гривень із строком обігу до 16 років та відсотковою ставкою доходу на рівні до 9,2 відсотка річних в обмін на акції додаткової емісії публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67