• In English
 • Уряд затвердив новий порядок ведення Державного реєстру інвестиційних проектів.

  Це дасть можливість уніфікувати відомості про державні інвестиційні проекти та інвестиційні проекти, для реалізації яких надається державна підтримка в одному Державному реєстрі інвестиційних проектів, забезпечити зручність їх сприйняття та проведення моніторингу їх реалізації.

  При цьому визнано таким, що втратив чинність порядок ведення Державного реєстру інвестиційних проектів та проектних (інвестиційних) пропозицій.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1062
  Київ
  Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру інвестиційних проектів

  Відповідно до частини п’ятої статті 121 Закону України “Про інвестиційну діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок ведення Державного реєстру інвестиційних проектів, що додається.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 р. № 650 “Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру інвестиційних проектів та проектних (інвестиційних) пропозицій” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 54, ст. 2176).

  3. Міністерству економічного розвитку та торгівлі забезпечити створення та утримання Державного реєстру інвестиційних проектів у межах передбачених йому видатків у Державному бюджеті України на відповідний рік.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67