• In English
 • Урядом затверджено Порядок та умови надання у 2017 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на погашення заборгованості за електричну енергію підприємств водопостачання. 

  Прийняття зазначеного рішення дозволить знизити рівень кредиторської заборгованості підприємств водопостачання та водовідведення Донецької області за спожиту електричну енергію, а також загальний рівень заборгованості підприємств-учасників розрахунків зі сплати податків до державного бюджету в обсязі 1,8 млрд. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 грудня 2017 р. № 971
  Київ
  Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на погашення заборгованості за електричну енергію підприємств водопостачання

  Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України та статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок та умови надання у 2017 році субвенції з державного бюджету обласному бюджету Донецької області на погашення заборгованості за електричну енергію підприємств водопостачання, що додаються.


  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН 


  Інд. 37