Уряд затвердив перелік виробників електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, а також перелік податкових накладних, складених такими виробниками електричної енергії з 1 липня 2015 р. та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Постанова прийнята відповідно до абзацу другого пункту 62 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України.

Рішення створює умови для покращення фінансово-економічного становища виробників електричної енергії та забезпечення функціонування ринку електричної енергії.

Кабінет Міністрів України
Постанова
від 06 червня 2018 р. № 449
Київ

Про затвердження переліку виробників електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, та переліку податкових накладних, складених такими виробниками електричної енергії з 1 липня 2015 р. та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних

Відповідно до пункту 62 підрозділу 2 розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити:

перелік виробників електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, згідно з додатком 1;

перелік податкових накладних, складених з 1 липня 2015 р. виробниками електричної енергії, що здійснюють постачання електричної енергії державному підприємству “Енергоринок” та станом на 1 січня 2016 р. мали податковий борг з податку на додану вартість, в тому числі розстрочений та/або відстрочений, та не зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, згідно з додатком 2.

        Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 37