• In English
 • Уряд затвердив Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог.  Це ще один крок на шляху лібералізації режиму поїздок громадян України за кордон.  Положеннями Меморандуму передбачається, що громадяни двох країн, які користуються дійсними біометричними проїзними документами, можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої Договірної Сторони.  Також передбачається, що члени дипломатичних представництв і консульських установ, а також їх подружжя та діти, які користуються дійсними дипломатичними, службовими та/або спеціальними паспортами, звільняються від візових вимог для в'їзду, перебування, виїзду та транзиту територією держави іншої Договірної Сторони на період їхнього призначення.  Запровадження безвізового режиму сприятиме залученню іноземних інвестицій, розвитку туризму, торговельно-економічного та гуманітарного співробітництва.  Про дату початку застосування положень Меморандуму буде повідомлено додатково. 

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 грудня 2017 р. № 898
  Київ
  Про затвердження Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог, вчинений 2 листопада 2017 р. у м. Дубаї.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 27