• In English
 • Уряд визначив механізм використання коштів, передбачених ДСНС на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави.

  Постанова передбачає можливість використання бюджетних коштів на придбання сучасних засобів цифрового радіозв’язку для забезпечення оперативного управління силами та засобами підрозділів ДСНС і взаємодії з підрозділами сектору безпеки та оборони України під час виконання спільних завдань у районі проведення антитерористичної операції.

  Це забезпечить модернізацію відомчої системи реагування на надзвичайні ситуації шляхом технічного переоснащення підрозділів ДСНС.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1006
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Державній службі з надзвичайних ситуацій на здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Державній службі з надзвичайних ситуацій на здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 764 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 87, ст. 2847; 2017 р., № 96, ст. 2931), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “закупівля апаратури для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75