• In English
 • Уряд вніс зміни до Переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

  Зокрема, документом спрощено процедуру отримання дозвільних документів для виконання робіт з інженерно-технічного облаштування кордону. Рішення прийняте з метою зміцнення обороноздатності держави.

  Слід зазначити, що на сьогодні роботи по будівництву фортифікаційних споруд або інженерно-технічного облаштування без будь-яких дозвільних документів можуть відбуватись тільки в “сірій зоні” АТО. Прийняття зазначених змін дасть змогу виконувати такі роботи і на не демаркованій лінії кордону з державою-агресором (Росією) та невизнаною республікою Придністров’я (де також знаходяться війська держави-агресора).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1063
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 17 переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 17 переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 406 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 49, ст. 1527), доповнивши його після слів “обороноздатності держави” словами “на українсько-російському і українсько-молдовському державному кордоні, територіях, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим,”.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21