• In English
 • Уряд встановив граничний розмір винагороди державним виконавцям, коли виконання виконавчого документа було забезпечено виконавчою групою.   

  Постанова передбачає обмеження зазначеної винагороди не більше 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.  

  Це забезпечить єдиний максимальний розмір винагороди державним виконавцям, яку вони зможуть отримати у разі фактичного виконання (повного або часткового) виконавчого документа, незалежно від того виконано воно виконавчою групою чи виконавцем.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 грудня 2017 р. № 914
  Київ
  Про внесення змін до пункту 7 Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 7 Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 643 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 75, ст. 2502; 2017 р., № 70, ст. 2125), виклавши його в такій редакції:

  “7. У разі коли виконання виконавчого документа було забезпечено виконавчою групою, заява про виплату винагороди подається керівником зазначеної групи особі, яка прийняла рішення про її утворення. У заяві зазначається розрахунок (розподіл) такої винагороди між усіма членами виконавчої групи. Сума винагороди виконавчій групі виплачується у розмірі 2 відсотків стягнутої суми або вартості майна боржника, переданого стягувачу за виконавчим документом, але не більше 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.

  Кошти між усіма членами виконавчої групи розподіляються порівну.”.


  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН


  Інд. 29