• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для реалізації державного інвестиційного проекту "Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області". 

  Зокрема, з зазначеного Порядку виключено норму щодо щорічного затвердження Урядом переліку об'єктів реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у Львівській області та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування на відповідний рік. Прийняття рішення зумовлене тим, що даний перелік передбачено розділом III державного інвестиційного проекту, який відібрала Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів. 

  Таким чином, буде прискорено процес погодження переліку об'єктів реконструкції, капітального ремонту в наступних роках і дасть змогу невідкладно розпочати виконання ремонтно-будівельних робіт на об'єктах.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 грудня 2017 р. № 948
  Київ
  Про внесення змін до пункту 6 Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для реалізації державного інвестиційного проекту “Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до пункту 6 Порядку використання коштів державного бюджету, призначених для реалізації державного інвестиційного проекту “Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 533 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 68, ст. 2285), виклавши його в такій редакції:

  “6. Спрямування бюджетних коштів для розроблення та реалізації інвестиційного проекту в наступних роках здійснюється відповідно до уточненого розділу III такого проекту та плану заходів з реалізації інвестиційного проекту на відповідний рік, затвердженого та погодженого відповідно до вимог пункту 251 Порядку відбору державних інвестиційних проектів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. № 571, у межах бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на відповідний рік.”.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2018 року.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 21