• In English
 • Урядом збільшено допомогу внутрішньо переміщеним особам.

  Постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Документом передбачено підвищення розміру грошової допомоги до 1 тис. гривень для дітей та осіб, які отримують пенсії, та підвищення граничного розміру загальної суми такої допомоги, що виплачується на сім’ю, — до 3 тис. гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, — до 3 400 гривень та до 5 тис. гривень — багатодітним сім’ям.

  Реалізація норм цієї постанови сприятиме посиленню соціального захисту зазначених категорій внутрішньо переміщених осіб.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 січня 2018 р. № 15
  Київ
  Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 80, ст. 2271; 2015 р., № 70, ст. 2312; 2017 р., № 76, ст. 2329), виклавши абзаци другий і сьомий в такій редакції:

  “для осіб, які отримують пенсію, та дітей — 1 000 гривень на одну особу (члена сім’ї);”;

  “Загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 3 000 гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, — 3 400 гривень, для багатодітної сім’ї — 5 000 гривень.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73