• In English
 • Уряд унормував питання прибутку при виробництві оборонної продукції. Відповідні зміни внесено до Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням.

  Проект постанови розроблено Мінекономрозвитку з метою удосконалення поточної моделі ціноутворення на оборонну продукцію і забезпечення ефективної діяльності виконавців оборонного замовлення в умовах особливого періоду, надзвичайного стану та у період проведення антитерористичної операції.

  Реалізація таких норм має врегулювати проблемні питання під час погодження державними замовниками розрахунково-калькуляційних матеріалів підприємств до договорів, які укладаються у рамках виконання оборонного замовлення, зокрема у частині встановлення рівня прибутку у складі ціни на оборонну продукцію.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 серпня 2017 р. № 1093
  Київ
  Про внесення змін до пункту 26-3 Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до пункту 263 Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 “Питання державного оборонного замовлення” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 34, ст. 1402; 2013 р., № 75, ст. 2774; 2016 р., № 65, ст. 2207), такі зміни:

  1) в абзаці другому слово “третім” замінити словом “четвертим”;

  2) доповнити пункт після абзацу другого новим абзацом такого змісту:

  “В умовах особливого періоду, надзвичайного стану та у період проведення антитерористичної операції прибуток у складі ціни становить 5 відсотків витрат суб’єкта господарювання на придбання комплектувальних виробів (напівфабрикатів), робіт (послуг) у інших суб’єктів господарювання, а також 30 відсотків решти витрат у складі виробничої собівартості продукції (робіт, послуг), крім випадку, передбаченого абзацом четвертим цього пункту.”.

  У зв’язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим.

  2. Державним органам, які визначені державними замовниками з оборонного замовлення пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 464 “Питання державного оборонного замовлення”, привести у місячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21