• In English
 • Уряд продовжив строк проведення у Львівській, Полтавській та Харківській області пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних громадян до 31 грудня 2018 року.

  Крім того, даний досвід пілоту поширено ще на три об’єднані територіальні громади — Баранівська міська об’єднана територіальна громада Житомирської області, Кіптівська сільська об’єднана територіальна громада Чернігівської області та Миколаївська міська об’єднана територіальна громада Донецької області.

  Метою проекту, який має назву “Рука допомоги”, є відпрацювання практики допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні та повернення таких громадян на ринок праці.

  Головним запропонованим механізмом стимулювання до повернення на ринок праці є надання учасникам пілотного проекту безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для закупівлі обладнання та матеріалів з метою організації власного бізнесу.

  Також передбачено розширення стимулюючих механізмів створення робочих місць для учасників пілотного проекту. Так у 2018 році фінансова допомога буде також надаватися діючим суб’єктам господарювання, які будуть створювати робочі місця для учасників пілотного проекту.

  Кошти для реалізації пілотного проекту передбачено у державному бюджеті на 2018 рік у сумі 20 млн. гривень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 січня 2018 р. № 40
  Київ
  Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1154 і від 5 квітня 2017 р. № 224

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1154 “Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 3, ст. 165, № 93, ст. 3028) і від 5 квітня 2017 р.
  № 224 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку заходів із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб в умовах експерименту” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 31, ст. 940) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73