• In English
 • Уряд удосконалив існуючий механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в кримінальному, цивільному, адміністративному процесах.

  Постановою обмежено розмір винагороди адвоката за надання безоплатної вторинної правової допомоги на окремій стадії провадження чи процесу тридцятьма розмірами прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на момент подання адвокатом акта, а у разі, якщо тривалість стадії провадження чи процесу становить понад один рік — п’ятдесятьма такими розмірами. Крім того, передбачено, що у разі якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року розмір оплати за годину роботи такого адвоката становить 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на момент подання адвокатом акта, оскільки послуги адвокатом в цьому випадку надавались до 2018 року.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1049
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 77, ст. 2189; 2017 р., № 4, ст. 117) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29