• In English
 • Уряд прийняв зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

  Актом передбачається здійснення деяких функцій щодо використання субвенції в разі відсутності місцевих рад (виконавчих органів відповідних місцевих рад) відповідними військово-цивільними адміністраціями.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 січня 2018 р. № 39
  Київ
  Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 р. № 769 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 83, ст. 2544), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67