• In English
 • Уряд вніс змін у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська.

  Документом врегульовано питання раціонального перерозподілу обсягу фінансування ділянок автомобільної дороги Р-07 Чугуїв — Мілове (через м. Старобільськ) у межах Луганській та Харківської областей. Прийняття рішення зумовлене тим, що на сьогодні наявні потужності підрядних організацій у Луганській області не дають змоги виконати заплановані роботи у повному обсязі. Натомість у Харківській є можливість збільшити обсяг робіт на вищезазначеній автомобільній дорозі.

  Рішення прийняте за результатами проведеного аналізу ходу ремонтних робіт та можливості їх завершення до кінця року.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 грудня 2017 р. № 1036
  Київ
  Про внесення змін у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Харків — Куп’янськ — Сватове — Станиця Луганська, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 652 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 70, ст. 2105), виклавши його у редакції, що додається.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21