• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 листопада 2017 р. № 1015-р
  Київ
  Про внесення пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з діями іноземної юридичної особи, які призводять до обмеження права власності, завдання майнових втрат, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо застосування до юридичної особи, зазначеної в додатку (для службового користування), персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) шляхом внесення змін до додатка 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 р. “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеного в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 р. № 133.

  2. Органам виконавчої влади, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку їх дії в разі волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції), а також здійснювати моніторинг стану виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України та його ефективності.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

  4. Винести питання про розгляд пропозиції щодо застосування до юридичної особи, зазначеної в додатку (для службового користування), персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) на розгляд Ради національної безпеки і оборони України в місячний строк.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37


  Додаток
  до розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 15 листопада 2017 р. № 1015-р

  ЮРИДИЧНА ОСОБА,
  до якої застосовуються обмежувальні заходи (санкції)

  Для службового користування

  _____________