• In English
 • Уряд вніс зміни у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів — Тернопіль — Умань; Біла Церква — Одеса — Миколаїв.

  Документом врегульовано питання раціонального перерозподілу обсягу фінансування між Вінницькою та Черкаською областями об’єктів поточного середнього ремонту окремих ділянок автомобільної дороги М-12 Стрий — Тернопіль — Кіровоград — Знам’янка.

  Рішення прийняте за результатами проведеного аналізу ходу ремонтних робіт та можливості їх завершення до кінця року.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 грудня 2017 р. № 1035
  Київ
  Про внесення змін у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів — Тернопіль — Умань, Біла Церква — Одеса — Миколаїв

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів — Тернопіль — Умань, Біла Церква — Одеса — Миколаїв, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 651 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 70, ст. 2104), зміни, що додаються.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21