• In English
 • Уряд затвердив зміни до пункту 11 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

  Документ врегульовує правила використання коштів державного бюджету для забезпечення виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

  Прийняття акта сприятиме завершенню робіт з будівництва зазначеного комплексу.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 грудня 2017 р. № 1031
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 11 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 11 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада  2016 р. № 1046 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 4, ст. 113, № 43, ст. 1348), замінивши в абзаці першому слова “виключно для виконання договорів з” словами “для забезпечення”.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21