Уряд визначив державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” постачальником електричної енергії “останньої надії” з 1 січня 2019 р. до 1 січня 2021 р. та встановив територією здійснення його діяльності територію України, крім території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.
Зазначене рішення дозволить забезпечити безперервне електропостачання споживачів у разі ліквідації або банкрутства їх діючого електропостачальника.

Кабінет Міністрів України
Розпорядження
від 12 грудня 2018 р. № 1023-р
Київ

Про визначення державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” постачальником “останньої надії”

1. Визначити:

державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” постачальником “останньої надії” з 1 січня 2019 р. до 1 січня 2021 р.;

територією провадження діяльності зазначеного підприємства територію України, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.

2. Взяти до відома, що державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” забезпечується до 1 січня 2019 р. виконання всіх необхідних умов для здійснення функцій постачальника “останньої надії” відповідно до вимог Закону України “Про ринок електричної енергії”.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 37