• In English
 • Уряд виділив кошти на проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 17-18 вересня 2017 р. на території Мукачівського, Рахівського та Тячівського районів Закарпатської області. 

  Зокрема, з резервного фонду державного бюджету 18 182,613 тис. гривень буде виділено на подолання наслідків негоди, що супроводжувалась сильними поривами вітру та зливами.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 01 грудня 2017 р. № 896-р
  Київ
  Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 17—18 вересня 2017 р. на території Закарпатської області

  1. Виділити Закарпатській облдержадміністрації 18 182,613 тис. гривень для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 17—18 вересня 2017 р. на території Закарпатської області.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Закарпатській облдержадміністрації:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, передбачених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 28 грудня 2017 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.


  Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН   Інд. 75