Урядом затверджено склад Організаційного комітету та затверджено план підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”.

До складу Організаційного комітету входять Прем’єр-міністр України та Глава Адміністрації Президента України як співголови, віце-прем’єр-міністри України та керівники заінтересованих органів виконавчої влади.

Реалізація зазначеного розпорядження забезпечить належний рівень організації та проведення заходів з відзначення в Україні у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни, подвигу, мужності та героїзму переможців, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності та шанобливого ставлення до старшого покоління.

Кабінет Міністрів України
Розпорядження
від 18 квітня 2018 р. № 259-р
Київ

Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2018 році заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у складі згідно з додатком.

Надати співголовам Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити у разі потреби до нього зміни.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73–ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що додається.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям подати до 1 жовтня 2018 р. Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 жовтня 2018 р. Кабінетові Міністрів України.

        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

Інд. 73