• In English
 • Уряд прийняв рішення, яке сприятиме подальшому розвитку національної системи притулків відповідно до міжнародних стандартів. Зокрема, утворено Центри соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту в Києві, Одесі та Харкові.

  Крім того, прийняття рішення допоможе інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту в Україні, в українське суспільство.

  Штатна чисельність центрів планується в кількості 21 штатна одиниця (7 штатних одиниць у кожному центрі) у межах граничної чисельності працівників установ, що належать до сфери управління ДМС, шляхом перерозподілу працівників пунктів тимчасового розміщення біженців.

   Реалізація акта не потребуватиме додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України на утримання центрів і здійснюватиметься за рахунок кошторисних призначень, що передбачаються за бюджетною програмою «Забезпечення виконання завдань та функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб» на відповідний рік та інших джерел, не заборонених законодавством.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2017 р. № 987-р
  Київ
  Про утворення державних установ

  Погодитися з пропозицією Державної міграційної служби щодо утворення таких державних установ:

  “Центр соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, у м. Києві”;

  “Центр соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, у м. Одесі”;

  “Центр соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, у м. Харкові”.

  Державній міграційній службі забезпечити утримання зазначених державних установ у межах граничної чисельності працівників установ, що належать до сфери управління Державної міграційної служби, та видатків, що передбачені на їх утримання у Державному бюджеті України на відповідний рік.


          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29