• In English
 • Уряд прийняв розпорядження щодо участі публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в об’єднанні юридичних осіб “Міжнародна асоціація “Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут”.

  Реалізація рішення сприятиме реалізації транзитного потенціалу України, збільшенню вантажопотоків у напрямку Китаю в обхід Російської Федерації.

  Міжнародна асоціація “Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут” — міжнародний транспортний коридор, який пролягає через Китай, Казахстан, акваторію Каспійського моря, Азербайджан, Грузію і далі в країни Європи. Асоціація об’єднує і представляє на сьогоднішній день інтереси ряду країн і компаній, розташованих на території Транскаспійського транспортного маршруту, відроджуючи тим самим маршрут історичного Великого Шовкового Шляху.

  Асоціація має на меті координувати взаємодію всіх учасників процесу перевезень вантажів за маршрутом з Азії в Європу і в зворотному напрямку, забезпечуючи необхідну інформаційну підтримку. А також сприяє спрощенню адміністративних процедур, створення конкурентного середовища та забезпечення максимальної ефективності для компаній з різних країн.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 січня 2018 р. № 57-р
  Київ
  Про участь публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в об’єднанні юридичних осіб “Міжнародна асоціація “Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут”

  Прийняти рішення про участь публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” в об’єднанні юридичних осіб “Міжнародна асоціація “Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут” на правах постійного члена.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21