• In English
 • З метою усунення негативного впливу на життя, здоров’я людини
  і довкілля небезпечної продукції прийнято рішення про списання деяких матеріальних цінностей державного резерву з подальшою їх утилізацією. Зокрема, списанню з балансу підлягають консерви м’ясні “М’ясо тушковане. Свинина”, розфасовані у металеві банки № 12, масою нетто 1/525 грам, у кількості 843 792 фізичних банок, поставлених у 2007 році ТОВ “ВВІКО”. Зазначена продукція підлягає утилізації, адже визнана такою, що не відповідає встановленим стандартам та виключає можливість її використання внаслідок зіпсування.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 січня 2018 р. № 53-р
  Київ
  Про списання матеріальних цінностей державного резерву з подальшою їх утилізацією

  1. З метою усунення негативного впливу на життя, здоров’я людини
  і довкілля небезпечної продукції, закладеної до державного резерву у 2007 році та визнаної такою, що не відповідає встановленим стандартам, що виключає можливість її використання внаслідок зіпсування, погодитися з пропозицією Державного агентства резерву стосовно списання з балансу консервів м’ясних “М’ясо тушковане. Свинина” (металева банка № 12 нетто 525 грамів) у кількості 843 792 фізичні банки балансовою вартістю 7 594 128 гривень, які виготовлені у 2007 році товариством з обмеженою відповідальністю “Бучацький консервний завод”, зберігаються в державній організації “Комбінат “Троянда”, строк придатності яких закінчився і які за якісними показниками не відповідають вимогам ДСТУ 4450:2005 “Консерви м’ясні. М’ясо тушковане. Технічні умови”, з подальшою їх утилізацією відповідно до вимог законодавства.

   2. Державному агентству резерву:

  здійснити закупівлю послуг з утилізації консервів м’ясних із застосуванням електронної системи закупівель відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”;

  подати Міністерству економічного розвитку і торгівлі звіт про утилізацію матеріальних цінностей державного резерву, списаних згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67