• In English
 • Урядом схвалено Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року.

  Прийняття документа сприятиме розв’язанню проблем та використанню можливостей, пов’язаних зі старінням населення.

  Стратегія визначає пріоритетні напрями протистояння демографічним змінам, передбачає комплексні заходи щодо підтримки громадян похилого віку, їх інтегрування в суспільний розвиток, підвищення якості життя, захисту прав громадян похилого віку.

  Зокрема, з метою раціонального використання ресурсів передбачено концентрацію зусиль на таких пріоритетах щодо громадян похилого віку:

  поліпшення умов для самореалізації та участі в процесах розвитку суспільства;

  забезпечення здоров’я та благополуччя;

  створення середовища, сприятливого для активного життя;

  створення системи захисту їх прав.

  Для досягнення цілей Стратегії передбачається розроблення й затвердження плану заходів з її реалізації з відповідними фінансовими розрахунками.

  Слід зазначити, що документ розроблено з метою реалізації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, Мадридського міжнародного плану дій з питань старіння.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 січня 2018 р. № 10-р
  Київ
  Про схвалення Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року

  1. Схвалити Стратегію державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року, що додається.

  2. Міністерству соціальної політики разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та подати у тримісячний строк Кабінетові Міністрів України проект плану заходів з реалізації Стратегії, схваленої цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73