• In English
 • Уряд схвалив проект Рішення Комітету асоціації у торговельному складі щодо оновлення Додатка ХХI до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, і надання позитивного висновку стосовно Стратегії реформування системи публічних закупівель (“дорожньої карти”).

  Рішення прийнято з метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для забезпечення оновлення Додатка ХХI до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС відповідно до положень нових Директив ЄС у сфері закупівель та надання позитивного висновку стосовно Стратегії реформування системи публічних закупівель (“дорожньої карти”) для належної реалізації реформи публічних закупівель в Україні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 950-р
  Київ
  Про схвалення проекту Рішення Комітету асоціації у торговельному складі щодо оновлення Додатка ХХІ до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, і надання позитивного висновку стосовно Стратегії реформування системи публічних закупівель (“дорожньої карти”)

  1. Схвалити проект Рішення Комітету асоціації у торговельному складі щодо оновлення Додатка ХХI до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, і надання позитивного висновку стосовно Стратегії реформування системи публічних закупівель (“дорожньої карти”), схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 175.

  2. Секретарю Комітету асоціації у торговельному складі з Української Сторони  ініціювати прийняття зазначеного Рішення.


          Прем’єр-міністр України                                                                                         В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52