• In English
 • Уряд схвалив проект листа до Європейського інвестиційного банку щодо підтвердження належності пропозиції про фінансування проекту “Механізм гарантування в рамках політики добросусідства ЄС” до сфери застосування Рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

  Міністра фінансів Олександра Данилюка уповноважено на підписання зазначеного листа.

  Надання Урядом відповідного підтвердження  дасть змогу залучити ряд банківських установ, серед яких АТ “Ощадбанк”, АТ “Укргазбанк”, АТ “Укрексімбанк” до реалізації зазначеного проекту позики ЄІБ у розмірі 49,75 млн. грн. Це дозволить фінансовим установам України здійснювати більші об’єми кредитування малих та середніх підприємств за рахунок покращення умов фінансування.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 січня 2018 р. № 38-р
  Київ
  Про схвалення проекту листа Уряду України до Європейського інвестиційного банку щодо проекту “Механізм гарантування в рамках політики добросусідства ЄС”

  Схвалити проект листа Уряду України до Європейського інвестиційного банку щодо підтвердження належності пропозиції про фінансування зазначеним Банком проекту “Механізм гарантування в рамках політики добросусідства ЄС” до сфери дії Рамкової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, підписаної 14 червня 2005 року.

  Уповноважити Міністра фінансів Данилюка Олександра Олександровича підписати зазначений лист.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27