• In English
 • Уряд схвалив Остаточний звіт за результатами реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) проекту "Розвиток міської інфраструктури". 

  Кредитні кошти МБРР (140 млн. дол. США) були спрямовані на поліпшення якості послуг з водопостачання та водовідведення й поліпшення енергоефективності відібраних 14 комунальних підприємств з водопостачання та водовідведення. 

  Крім цього, для додаткового фінансування Проекту також було залучено грант Шведського агентства міжнародного розвитку у сумі 35,8 млн. шведських крон, які спрямовувались на інституційне зміцнення спроможності комунальних підприємств, інжинірингові консультаційні послуги, огляд технічної роботи та проведення енергоаудитів, підготовку дослідження сектора водопостачання та водовідведення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 грудня 2017 р. № 953
  Київ
  Про схвалення остаточного звіту за результатами реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Розвиток міської інфраструктури”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Схвалити остаточний звіт за результатами реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Розвиток міської інфраструктури”.

  2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

   
   
  Прем’єр-міністр України
   

   

  В. ГРОЙСМАН

   
   
  Інд. 27
   
   
   
   

  ЗАТВЕРДЖЕНО
  постановою Кабінету Міністрів України
  від 6 грудня 2017 р. № 953

  ПЕРЕЛІК
  постанов Кабінету Міністрів України,
  що втратили чинність

  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 21 березня 2007 р. № 515 “Про встановлення розміру плати за надання кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку, що залучається державою для реалізації проекту “Розвиток міської інфраструктури” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 22, ст. 875).

  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 р. № 1088 “Про затвердження Порядку забезпечення виконання комунальними підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги, боргових зобов’язань в рамках реалізації “відкритого компонента” спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Розвиток міської інфраструктури” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 98, ст. 3226).

  3. Пункт 13 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1390 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 3, ст. 85).

  _____________________