• In English
 • Уряд призначив стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх.

  Метою прийняття рішення є відзначення досягнень видатних тренерів за вагомий внесок у розвиток сфери фізичної культури і спорту та підготовку спортсменів, яких включено до числа кандидатів на участь в Іграх ХХХІІ олімпіади у м. Токіо (Японія).

  Нагадаємо, що зазначені стипендії Кабінету Міністрів  призначаються строком не більш як на один рік у розмірі  п’ятнадцяти  прожиткових  мінімумів для працездатних осіб кожна.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 951-р
  Київ
  Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх

  Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, строком на один рік згідно з додатком.


          Прем’єр-міністр України                                                                                          В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73