• In English
 • Уряд поширив на осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро дію постанови Кабінету Міністрів “Про затвердження переліку сімейних обставин та інших поважних причин, що можуть бути підставою для звільнення громадян з військової служби та із служби осіб рядового і начальницького складу” від 12 червня 2013 р. № 413.

  Рішення прийнято з метою забезпечення реалізації вимог статті 22 Закону України “Про Національне антикорупційне бюро України” в частині соціального захисту працівників Національного антикорупційного бюро.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 січня 2018 р. № 34
  Київ
  Про поширення дії постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 р. № 413 на осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Установити, що дія постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 р. № 413 “Про затвердження переліку сімейних обставин та інших поважних причин, що можуть бути підставою для звільнення громадян з військової служби та із служби осіб рядового і начальницького складу” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 45, ст. 1605) поширюється також на осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29