• In English
 • Уряд схвалив проект Меморандуму між урядами України та Китайської Народної Республіки про отримання безоплатної допомоги.

  Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на підписання зазначеного Меморандуму. Це дозволить сторонам формально завершити свої внутрішні адміністративні процедури щодо реалізації проекту, передбаченого Угодою  між урядами України та Китайської Народної Республіки про надання Міністерству економічного розвитку і торгівлі України Урядом Китайської Народної Республіки телекомунікаційного обладнання.

  В рамках даного проекту Міністерство за рахунок безоплатної допомоги отримало телекомунікаційне обладнання загальною вартістю 10 млн. китайських юанів (понад 1,5 млн. доларів США).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 січня 2018 р. № 61-р
  Київ
  Про підписання Меморандуму між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про отримання безоплатної допомоги

  Схвалити проект Меморандуму між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про отримання безоплатної допомоги.

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначений Меморандум.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21