• In English
 • Уряд схвалив проект Додаткової угоди № 1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування програми “Підтримка громадянського суспільства в Україні”.

  Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на підписання зазначеної Додаткової угоди.

  Це дозволить продовжити реалізацію Угоди про фінансування програми “Підтримка громадянського суспільства в Україні” на 2 роки до 13 вересня 2021 року та завершити процедуру укладення контрактів та реалізацію відповідних проектів. Загальний бюджет Угоди складає 10 млн. євро.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 січня 2018 р. № 50-р
  Київ
  Про підписання Додаткової угоди № 1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування програми “Підтримка громадянського суспільства в Україні” (ENI 2014/033833)

  Схвалити проект Додаткової угоди № 1 між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, до Угоди про фінансування програми “Підтримка громадянського суспільства в Україні” (ENI 2014/033833).

  Уповноважити Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Кубіва Степана Івановича підписати зазначену Додаткову угоду.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52