• In English
 • Уряд прийняв рішення про відзначення на державному рівні 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

  Академія є правонаступником Клінічного інституту для удосконалення лікарів — одного з перших навчальних і наукових закладів України, заснованого за ініціативи Спілки київських лікарів у період становлення української державності в жовтні 1918 року.

  Сьогодні НМАПО імені П. Л. Шупика — провідний державний вищий навчальний заклад післядипломної освіти, сучасний науковий та лікувальний центр, у складі якого функціонує 5 факультетів і 3 навчально-наукових інститути, які об’єднують 81 кафедру, стоматологічний практично-навчальний медичний центр, клініку репродуктивних технологій Українського державного інституту репродуктології тощо.

  Академія здійснює підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів та підвищення кваліфікації лікарів і провізорів для сфери охорони здоров’я. Щороку в ній навчаються майже 25 тисяч співробітників закладів охорони здоров’я України та понад 400 іноземних громадян з 45—50 країн світу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 січня 2018 р. № 83-р
  Київ
  Про підготовку та відзначення у 2018 році 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у
  2018 році 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика у складі згідно з додатком.

  Надати голові Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити у разі потреби до нього зміни.

  2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2018 році
  100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, що додається.

  3. Міністерству охорони здоров’я та Міністерству інформаційної політики забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок та в межах видатків спеціального фонду державного бюджету, а також інших не заборонених законодавством джерел.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73